AUDIOVIZUÁLNÍ FESTIVAL VLTAVA ŽIJE

Desítky multimediálních prvků na jednom místě

Audiovizuální festival na vodě „VLTAVA ŽIJE“, který vznikl v produkci komunikační agentury ART4PROMOTION, představuje unikátní koncept akcepro širokou veřejnost.

Přes 25 tisíc diváků na jednom místě, výpravná multimediální scéna uprostřed Vltavy, kterou rozzářily více než 20 metrů vysoké holografické projekční obrazy, vodní stěny, lasery, videomapping, ohňostroje, akrobaté, obří loutky i operní diva Michaela Gemrotová a mnoho dalšího. To vše přinesla premiéra audiovizuální show „DREAMING“, která proběhla v rámci 4. ročníku festivalu na vodě VLTAVA ŽIJE.

Mimo rozsáhlou audiovizuální show doprovází festival i doplňkový program pro děti z dětských domovů, zábavné odpoledne pro děti obohacené o množství atrakcí a vystoupení, které znamenají hodiny obrovské zábavy.

Audiovisual festival on water Vltava Lives

VLTAVA ŽIJE 2015

Dreaming

Více než 25 tisíc diváků, výpravná multimediální scéna uprostřed Vltavy, kterou rozzářily více než 20 metrů vysoké holografické projekční obrazy, vodní stěny, lasery, videomapping, ohňostroje, akrobaté, obří loutky i operní diva Michaela Gemrotová a mnoho dalšího. To vše přinesla premiéra audiovizuální show „DREAMING“, která proběhla v rámci 4. ročníku festivalu na vodě VLTAVA ŽIJE.

Předchozí multimediální show VLTAVA ZIJE “ŽIVLY”, která vznikla v produkci agentury Art4promotion, získala v Las Vegas světové ocenění ILDA ARTISTIC AWARDS a vyhrála v konkurenci 160 show z celého světa 1. místo v kategorii Multimediální show.

VLTAVA ŽIJE 2014

Bouře

Více než 20 tisíc diváků navštívilo v pátek 5. září 2014 3. ročník audiovizuálního festivalu na vodě VLTAVA ŽIJE. Hosté festivalu si užili bohatý téměř sedmihodinový program se spoustou zábavy, atrakcí a koncertů. Vyvrcholením akce byla velkoprostorová multimediální show BOUŘE, která sklidila mezi diváky obrovský aplaus.

Multimediální show Bouře

Multimediální show Bouře

Multimediální show Bouře

Multimediální show Živly 2013

Sestřih

Vltava Žije 2012

Sestřih

Já jsem textový blok. Klikni na tlačítko úprav ke změně textu. Výplňový text: Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.