Office České Budějovice

Na Návsi 19
373 61 Hrdějovice
Česká republika

GPS: 49°1’1.609″N 14°28’40.517″E

tel.: +420 387 311 125
fax: +420 387 202 064

e-mail: info@art4promotion.com

Office Praha

Londýnská 59
120 00 Praha 2
Česká republika

GPS: 50°4’29.964″N 14°25’59.913″E

e-mail: praha@art4promotion.com

Office New York

Art4promotion LLC
31W 34th Street,
Manhattan, New York, NY 10001

GPS: 40°44’59.6″N 73°59’12.5″W

Contact (New York):

Dominika Elliott

executive director 

office phone: (646) – 757 – 4862
cell phone: (929) – 281 – 4194
elliott@art4promotion.com

Fakturační adresa CZ

Art4promotion s.r.o.
Hlinská 9
370 01 České Budějovice

IČ: 26051583 DIČ: CZ26051583

e-mail: info@art4promotion.com

Každá značka má svůj příběh! Nechte nás oživit ten Váš!

Kontaktní formulář

Máte dotaz? Napište nám!

Náš tým

Seznamte se s týmem Art4promotion

Ing. Rudolf Střítecký

jednatel společnosti

+420 387 211 665
stritecky@art4promotion.com

Kateřina Vlasáková

office manager

+420 387 221 665
+420 775 428 827
vlasakova@art4promotion.com

Lenka Střítecká

jednatel společnosti

+420 387 211 665
stritecka@art4promotion.com

Monika Višňáková

event manager

+420 387 221 661
+420 777 779 800
visnakova@art4promotion.com

Bc. Igor Mahal

marketing & account manager

+420 387 221 660
+420 773 474 204
mahal@art4promotion.com

Klára Němcová

event manager

+420 387 221 661
+420 775 559 558
nemcova@art4promotion.com

Václav Litvan

technický ředitel

+420 605 849 758
litvan@art4promotion.com

Laďka Lišková

hostesky / modelky

+420 387 221 661 / +420 775 559 539
liskova@art4promotion.com

Tomáš Melounek

event technic manager

+420 387 221 661 / +420 773 557 533
melounek@art4promotion.com

Jan Miko

event technic manager

+420 387 221 661 / +420 721 810 233
miko@art4promotion.com

Ing. Miroslav Nejedlý

obchodní ředitel

+420 387 221 660 / +420 606 553 596
nejedly@art4promotion.com

Jaroslava Šírková

obchodní zástupce 

+420 602 403 370
sirkova@art4promotion.com

Alena Bočková

grafik

+420 387 221 663
+420 724 503 223
grafika@art4promotion.com

Bc. Lukáš Kapinus, DiS.

audio & video / 3D

+420 387 221 663
+420 602 474 212
kapinus@art4promotion.com